KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526418

nr 1752 6418

Paul Grundmark

(1887-1972), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 34x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x49

Anders Paulus Grundmark, svensk bildkonstnär född 1887, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:44:10

11/1 12:24:03 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Paul Grundmark

Läs mer om Paul Grundmark